Quant | Yhteydenotto
2913
page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,page,page-id-2913,fi,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Yhdessä uudelle tasolle

Laaja myynti- ja palveluverkostomme auttaa asiakaitamme ympäri maailmaa hyödyntämään kunnossapidon koko potentiaalin.


Meillä työskentelee yli 2500 alan ammattilaista, jotka tekevät töitä kellon ympäri viidellä mantereella asiakkaidemme laitosten kunnossapidon ja liiketoiminnan eteen.

Tarjoamme kaikkialla asiakkaan käyttöön motivoituneita ja osaavia kunnossapidon ammattilaisia, jotka ottavat liiketoimintasi vakavasti ja ratkaisevat kunnossapidon haasteet.

Pääkonttori
Quant AB
St Göransgatan 66
112 33 Stockholm
Sweden
Sähköposti:
info@quantservice.com
Organization number: Quant AB 556975-5654

Täältä löydät lähimmän toimipaikkamme:

Aasia

John Cairns (Regional Manager)
Phone no.: +86 21 63401803
Mobile: +86 18116179827
Email: john.cairns@quantservice.com

Address:
Room 4104, Raffles City (Office Tower), No. 268 Middle Xizang Road, Huangpu District, Shanghai, China, 200001


China:
Sales:
Daniel-Haiyun Xu
Phone no.: +86 21 634 018 12
Mobile: +86 13 816 832 173
Email: daniel-haiyun.xu@quantservice.com

Address:
Room 4104, Raffles City (Office Tower), No. 268 Middle Xizang Road, Huangpu District, Shanghai, China, 200001


Australia:
Sales:
Rajan Manickam
Mobile: +86 18775797053
Email: rajan.manickam@quantservice.com

Address:
No. 188 Gangzhong Road, Xinggang Town, Tieshangang District, Beihai, Guangxi, China, 536000


New Zealand:
Sales:
Rajan Manickam
Mobile: +86 18775797053
Email: rajan.manickam@quantservice.com

Address:
No. 188 Gangzhong Road, Xinggang Town, Tieshangang District, Beihai, Guangxi, China, 536000


Malaysia:
Myynti:
Sarinder Balasundram
Puhelin.: +6 03 5624 4242
Matkapuhelin.: +6 012 529 2920
Sähköposti: sarinder.balasundram@quantservice.com

Osoite:
Quant Service Malaysia Sdn Bhd (1115116-W)
Suite 20-10 & 20-02B, Level 20, The Pinnacle,
Persiaran Lagoon, Bandar Sunway,
47500 Subang Jaya, Selangor,
Malaysia

Pohjois-Amerikka

Ross Hammer (Vice President Sales)
Phone number: +1 380 867 4716
Email: ross.hammer@quantservice.com

Address:
Quant US Corp
6500 Emerald Parkway, Suite 275
Dublin, Ohio 43016
USA

Etelä-Eurooppa ja Välimeren alue

Jacob Duhan (Regional Manager)
Puhelin: +46 72 724 6276
Sähköposti: jacob.duhan@quantservice.com

Osoite:
Quant Italy S.r.l.
Piazza Indro Montanelli, 20
20099 Sesto San Giovanni – MI
Italy


Italy :
Myynti:
Paolo Grigollo
Puhelin: (+39) 02 8406 0240
Sähköposti: paolo.grigollo@quantservice.com

Osoite:
Quant Italy S.r.l.
Via Alberto Falck, 16
20099 Sesto San Giovanni – MI
Italy


Spain:
Myynti:
Piero Allegrini
Puhelin:+34 666574150
Sähköposti: piero.allegrini@quantservice.com

Lähi-itä

Silvester-Basil Francis
Phone no.: +971508127016
Email: Silvester-Basil.Francis@quantservice.com

Address:
Quant Gulf
Office No. 601, Building No. 4
Emaar Business Park, The Greens
Dubai, United Arab Emirates.
P.O.Box 393278

Pohjois- ja Keski-Eurooppa

Pekka Venalainen (Regional Manager)
Puhelin: +46 10 456 64 01
Matkapuhelin: +46 70 536 91 25
Sähköposti: pekka.venalainen@quantservice.com

Osoite:
Quant Linköping
Teknikringen 1 E (Plan 3)
583 30 Linköping

Sweden:
Osoite:
Quant Service Sweden AB
771 80 Ludvika
Puhelin: +46 10 456 64 00

Myynti:
Juha Kekkonen
Puhelin: +46 10 456 64 07
Matkapuhelin: +46 72 218 55 48
Sähköposti: juha.kekkonen@quantservice.com

Osoite:
Quant Linköping
Teknikringen 1 E (Plan 3)
583 30 Linköping


Finland:
Quant Finland Oy
Äyritie 8 B
01510 Vantaa
Puhelinvaihde: 010 232 5000

Tavaran ja palveluiden toimittajille

Ostoreskontra: fiaccounts.payable@quantservice.com
Myyntireskontra: fiaccounts.receivable@quantservice.com

Toimitusjohtaja Suomi ja Baltia:
Thomas Luther
Puhelin: +358 40 534 4256
Sähköposti: thomas.luther@quantservice.com

Aluejohtaja Etelä-Suomi:
Mikko Marjakoski
Puhelin: +358 40 158 7272
Sähköposti: mikko.marjakoski@quantservice.com

Aluejohtaja Itä- ja Keski-Suomi:
Mikko Luoma
Puhelin: +358 50 540 5784
Sähköposti: mikko.t.luoma@quantservice.com

Aluejohtaja Pori ja Harjavalta:
Kaj Råtts
Puhelin: +358 40 661 7739
Sähköposti: kaj.ratts@quantservice.com

Aluejohtaja Rauma:
Risto Kuusisto
Puhelin: +358 40 027 0182
Sähköposti: risto.kuusisto@quantservice.com

Henkilöstöjohtaja:
Tiina Salo
Puhelin: +358 50 540 5699
Sähköposti: tiina.salo@quantservice.com
Rekrytointi: recruitment@quantservice.com

Talous-ja ICT-johtaja:
Mika Perkiö
Puhelin: +358 50 320 2293
Sähköposti: mika.perkio@quantservice.com

Materiaali-ja hankintajohtaja:
Petra Soidinsalo
Puhelin: +358 50 540 6388
Sähköposti: petra.soidinsalo@quantservice.com

Teknologia-, myynti-ja markkinointijohtaja:
Petteri Särkiniemi
Puhelin: +358 50 467 0320
Sähköposti: petteri.sarkiniemi@quantservice.com

Tarjouspyynnöt, tilaukset ja tiedustelut: Quantpalvelut@quantservice.com

 


Benelux:
Myynti:
Juha Kekkonen
Phone number: +46 10 456 64 07
Mobile number: +46 72 218 55 48
Email: juha.kekkonen@quantservice.com


Baltics:
Quant Latvia SIA

Electrical Machines Service Center Sales:
Ronalds Brutans
Phone: +371 26654488
Email: ronalds.brutans@quantservice.com

Commercial Building Service Sales:
Jevgenijs Pozdnakovs
Phone: +371 28610820
Email: jevgenijs.pozdnakovs@quantservice.com

Projects & Maintenance Service Sales:
Didzis Grigorjevs
Phone: +371 26654494
Email: didzis.grigorjevs@quantservice.com

Quant Estonia OÜ
Rain Pärn
Puhelin: +372 586 26301
Sähköposti: rain.parn@quantservice.com


Switzerland:
Mario Lozza
Mobile: +41 58 585 45 46
Email: mario.lozza@quantservice.com

Etelä-Amerikka

Max Aqueveque (Regional Manager)
Puhelin: (+56) 2 27970020

Osoite:
Quant Service
Av. Apoquindo 3846, oficina 401,
Las Condes – 7550123
Santiago
Chile

Brazil:
Myynti:
Kelly Starling
Puhelin: (+55) 719 9161-6684
Sähköposti: kelly.starling@quantservice.com

Osoite:
Quant Service
Rua Funchal 129 Conj. 4B
Vila Olimpia – 04551-060
Sao Paulo
Brazil


Chile:
Myynti:
Fernando Tobar
Puhelin: (+56) 9 9871-1206
Email: fernando.tobar@quantservice.com

Osoite:
Quant Service
Av. Apoquindo 3846 oficina 401
Las Condes, 7550123
Santiago
Chile


Argentina:
Myynti:
Edgardo Dagna
Puhelin (+54) 911 6026-5634
Sähköposti: edgardo.dagna@quantservice.com

Osoite:
Quant Service
Belgrano 2873
Lanús – B1824JRH
Buenos Aires
Argentina

Saharan eteläpuolinen Afrikka

Basie Maponya (Regional Manager)
Puhelin: +27 10 596 1390
Sähköposti: basie.maponya@quantservice.com

Osoite:
Quant Service
Building no 6, Maxwell Office Park
Magwa Crescent West
Waterfall City
Jukskei View
Gauteng, South Africa 1686